Seçmenin 'Yeter Artık!' İsyanı

Seçmenin 'Yeter Artık!' İsyanı
CHP Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş, mahallelerde yurttaşla biraraya geldi.CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş’ın seçim bölgesindeki ziyaretleri sürüyor. Yarkadaş, bugün Çekmeköy'de idi. Mimar Sinan...

CHP Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş, mahallelerde yurttaşla biraraya geldi.

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş’ın seçim bölgesindeki ziyaretleri sürüyor. Yarkadaş, bugün Çekmeköy'de idi. Mimar Sinan Mahallesi'nde esnafı ziyaret eden Yarkadaş, partisinin broşürünü dağıttı, vaatlerini anlattı. Yurttaş, CHP broşürlerine büyük ilgi gösterdi.

Halk pazarına da giden Yarkadaş, burada hem esnafla hem de pazarını yapmaya gelen yurttaşla sohbet etti. Yarkadaş'a sorunlarını anlatan yurttaş, AKP hükümetine tepkiliydi. Pazarcılar ürünlerini satamamaktan, alışveriş yapmaya gelen aileler ise hayat pahalılığından şikayetçiydi. AKP hükümetine isyanını "yeter artık!" sözüyle dile getiren yurttaş, açlık ve yoksulluğun artık son bulmasını istedi.

"CHP'Yİ HEP BİRLİKTE İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ"

Halkın sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Yarkadaş, CHP iktidarıyla Türkiye’yi açlık ve yoksulluktan çıkaracaklarını söyledi. “Emekçilerin hayatı CHP iktidarıyla kolaylaşacak” diyen Yarkadaş, yaşanacak bir Türkiye'yi hep birlikte yaratacaklarını söyledi ve partisi için oy istedi.

CHP Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş'ın ziyaretlerine CHP Çekmeköy İlçe Örgütü yöneticileri ve Kadın Kolları da eşlik etti. Yarkadaş, Çekmeköy'ün ardından Ataşehir'e geçerek, CHP Esad Paşa Seçim İrtibat Bürosu ve Örnek Mahallesi'nde partililerle buluştu.