Seçime kadar programı karartılan Uğur Dündar yayına böyle katıldı

Müjdat Gezen'in konuk olduğu Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına Usta gazeteci Uğur Dündar'da telefonla bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Dündar, "İktidarı eleştiriyorsunuz evet

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

Müjdat Gezen'in konuk olduğu Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına Usta gazeteci Uğur Dündar'da telefonla bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Dündar, "İktidarı eleştiriyorsunuz evet. Ülkenin durumu hiç içaçıcı değil, konkordatolar almış başını gidiyor. Gençler geleceklerini yurt dışında arıyor. Sosyal medyaya bakıyorum genel olarak kullanıcılarda bir azalma var. İnsanlar konuşmayı değil susmayı tercih ediyorlar.Türkiye'nin en büyük sorunu ekonomi felan değil, kutuplaşma!" dedi. Eren Erdem konusuna da değinen Dündar, "Adalet Orucu'ndan vazgeçmeli. Hukuksuzluklarla mücadele bedenini feda ederek olmaz, bedenini sağlıklı tutarak olur." açıklamasını yaptı.

Müjdat Gezen'in konuk olduğu Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına Usta gazeteci Uğur Dündar'da telefonla bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Dündar, "İktidarı eleştiriyorsunuz evet. Ülkenin durumu hiç içaçıcı değil, konkordatolar almış başını gidiyor. Gençler geleceklerini yurt dışında arıyor. Sosyal medyaya bakıyorum genel olarak kullanıcılarda bir azalma var. İnsanlar konuşmayı değil susmayı tercih ediyorlar.Türkiye'nin en büyük sorunu ekonomi felan değil, kutuplaşma!" dedi.

Eren Erdem konusuna da değinen Dündar, "Adalet Orucu'ndan vazgeçmeli. Hukuksuzluklarla mücadele bedenini feda ederek olmaz, bedenini sağlıklı tutarak olur." açıklamasını yaptı.