'PYD, Tartışmasız Terör Örgütüdür'

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "PYD, tartışmasız terör örgütüdür. Aksini iddia edenler, ya PYD'li veya bölücü terör örgütü mensubu ya da bunların gönüllü destekçisidir" dedi.Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Twitter hesabından...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
'PYD, Tartışmasız Terör Örgütüdür'

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "PYD, tartışmasız terör örgütüdür. Aksini iddia edenler, ya PYD'li veya bölücü terör örgütü mensubu ya da bunların gönüllü destekçisidir" dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Bozdağ, "PYD, tartışmasız terör örgütüdür. Aksini iddia edenler, ya PYD'li veya bölücü terör örgütü mensubu ya da bunların gönüllü destekçisidir. Sırf AkParti zarar görsün diye teröre destek olan ya da terör seviciliği yapan,bu maksatla şeytanla bile işbirliği yapacak ahmaklar da var. Kim terör destekçiliği /terör seviciliği yaparsa yapsın Türkiye;terör ve terör örgütleri ile terör bitene kadar mücadele edecektir. Terör, terör örgütleri ve terör eylemlerinin olmadığı / yapılamadığı bir Türkiye, milletini ve ülkesini sevenlerin ortak dileği ve hedefidir. Bütün terör örgütleri, ayrımsız taşerondur.Sadece kuran / kurduran gücün / güçlerin amaçları için terör eylemi yaparlar. Terör örgütleri için ideoloji, ırkçılık, dini istismar vb. şeyler; sadece ölecek/öldürecek vekendini kahraman sanacak ahmakları avlama yemidir" dedi.