Pendik'te PTT Şubesine Molotoflu Saldırı

Maskeli 4 kişi, Kavakpınar PTT Şubesi ile aynı caddede bulunan ATM'lere ve bir markete molotof kokteyli atarak zarar verdi.Pendik'te, maskeli 4 kişi, Kavakpınar Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi üzerinde bulunan PTT şubesi ile ATM'lere...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Pendik'te PTT Şubesine Molotoflu Saldırı

Maskeli 4 kişi, Kavakpınar PTT Şubesi ile aynı caddede bulunan ATM'lere ve bir markete molotof kokteyli atarak zarar verdi.

Pendik'te, maskeli 4 kişi, Kavakpınar Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi üzerinde bulunan PTT şubesi ile ATM'lere ve bir markete molotof kokteylleri ile saldırdı. Olayda PTT şubesi ile ATM'lerde ve markette zarar meydana geldi.  Olay, dün saat 21.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, yüzleri maskeli 4 kişi ellerindeki molotof kokteylleri ile caddeye girdi. Önce cadde üzerinde bulunan bir marketin camlarını kıran saldırganlar, daha sonra ellerindeki molotof kokteyllerini marketin camına fırlattılar. Caddeden yukarıya doğru çıkan saldırganlar, daha sonra bankaların ATM'lerine molotof kokteyli atarak zarar verdiler. Saldırganlar son olarak Kavakpınar PTT Şubesi'ne molotoflu saldırıda bulundular.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Atılan molotof kokteylleri nedeniyle çıkan küçük çaplı yangın itfaiye  tarafından kısa sürede söndürüldü.

Zırhlı araçlarla polisin güvenlik önlemi aldığı caddede Olay Yeri İnceleme ekipleri de çalışma yaptı.