Oğluna 'Sevgililer Günü' partneri arayan kadın yakalandı!

ABD'deki Towson Üniversitesi'nde dolaşarak kız öğrencilere oğlunun fotoğrafını gösteren anne, şikayetler üzerine polis tarafından yakandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Oğluna 'Sevgililer Günü' partneri arayan kadın yakalandı!

Maryland eyaletinde bulunan Towson Üniversitesi öğrencileri, polise 50 yaşlarında bir kadının, kampüste dolaşarak kız öğrencilere bir fotoğraf gösterdiği ihbarında bulundu.

Sputnik'te yer alan haber şöyle: Öğrencilerin söylediğine göre kadın günlerdir kampüste ve kütüphanede dolaşıp, gördüğü kız öğrencilere telefonundan oğlunun fotoğrafını göstererek Sevgililer Günü buluşması ayarlamaya çalışıyordu.

Öğrenciler bu durumdan oldukça huzursuz olduklarını ve korktuklarını belirttiler. Şikayet üzerine Towson Universitesi polis biriminde görevli polisleri kamera görüntüleri inceleyerek kadını görenlerin kendilerine ulaşmasını istedi.

Çok geçmeden yakalanan şüpheli kadının ifadesinde oğlunun Şubat Sevgililer Günü'ne yalnız girmesini istemediğini bu yüzden kendisine kız arkadaş bulmaya çalıştığını söylediği öğrenildi.

Polisler, kadın hakkında yasal bir işlem yapılmasına gerek duyulmadığını, ancak bu duruma son vermesi konusunda kendisini uyardıklarını söylediler.