Manisa'da 'Paralel Yapı' Zanlıları Sağlık Kontrolünden Geçirildi

MANİSA merkezli dört kentte düzenlenen 'Fethullahçı Terör Örgütü' 'Paralel Devlet Yapılanması' (FETÖ/PDY) operasyonunda gözaltına alınan 15 zanlı, bu sabah sağlık kontrolünden geçirildi.Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı'nca...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Manisa'da 'Paralel Yapı' Zanlıları Sağlık Kontrolünden Geçirildi

MANİSA merkezli dört kentte düzenlenen 'Fethullahçı Terör Örgütü' 'Paralel Devlet Yapılanması' (FETÖ/PDY) operasyonunda gözaltına alınan 15 zanlı, bu sabah sağlık kontrolünden geçirildi.

Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen 'FETÖ/PDY' soruşturmasında dün sabah, Manisa merkezli Denizli, İzmir ve İstanbul'da düzenlenen operasyonda, haklarında yakalama kararı çıkartılan 21 kişiden 19'u gözaltına alındı. Zanlılardan 1'inin İstanbul, 1'inin İzmir ve 2'sinin Denizli'de gözaltına alındığı halen Manisa'ya getirilmediği belirtildi. Manisa'da gözaltında bulunan T.T.K, Y.T. ve B.K.Ç. adlı kadınlar ile birlikte H.P., K.B., Y.I., T.G., M.D., A.A., A.F.Y., Y.Y., T.K., M.M., M.Ç. ve İ.S. bugün saat 05.00'te Manisa Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Kontrollerin ardından zanlılar tekrar emniyete götürüldü. Daha önce kadın zanlılara kelepçe takması nedeniyle eleştirilen polisin bu kez zanlılara kelepçe takmadığı görüldü.