Kastamonu'da Silahlı Kavga: 2 Yaralı

Kastamonu'da çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.Kastamonu'da özel güvenlik görevlisi Vedat K. maddi hasarlı kaza sonrası tartıştığı sürücü Necaattin Ç. ve yanında bulunan arkadaşı Ahmet B.'yi silahla yaraladı.Olay,...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Kastamonu'da Silahlı Kavga: 2 Yaralı

Kastamonu'da çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı.

Kastamonu'da özel güvenlik görevlisi Vedat K. maddi hasarlı kaza sonrası tartıştığı sürücü Necaattin Ç. ve yanında bulunan arkadaşı Ahmet B.'yi silahla yaraladı.

Olay, akşam saatlerinde kent merkezindeki Kırkçeşme Mahallesi otoparkında meydana geldi. İddiaya göre gündüz yaşanan maddi hasarlı kaza sonrası anlaşamayan ve akşam saatlerinde anlaşmak için tekrar bir araya gelen 36 yaşındaki Vedat K. ile 43 yaşındaki Necattin Ç. ve 47 yaşındaki Ahmet B. arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine özel güvenlik görevlisi olduğu öğrenilen Vedat K. tabancayla diğer aracın sürücüsü Necattin Ç. ile yanında bulunan arkadaşı Ahmet B.'ye ateş edip, bacaklarından yaraladı. Olay yerine çağrılan ambulansla yaralılar Dr.Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine sevk edildi. Hastanede tedaviye alınan yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Vedat K., ise polis merkezine gidip teslim oldu.