İstanbul'da korkunç katliam! Annesi ve 2 kardeşini öldürüp...

Esenyurt Pınar Mahallesi’nde aile üyeleri arasında evde çıkan kavgada, annesi Nuray Orak, kız kardeşi Esra Orak ile kardeşi Yasin Orak'ı öldürün ağabey Ömer Orak, aynı silahla kendini vurdu. İntihar girişiminde bulunan Ömer Orak, kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı. Polis ekiplerinin çalışması devam ediyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Temmuz 2022 23:06
İstanbul'da korkunç katliam!  Annesi ve 2 kardeşini öldürüp...

ESENYURT'ta aile üyeleri arasında evde çıkan kavgada, annesi Nuray Orak, kız kardeşi Esra Orak ile kardeşi Yasin Orak'ı öldürün ağabey Ömer Orak, aynı silahla kendini vurdu. Katliam yaptıktan sonra intihar girişiminde bulunan Ömer Orak, kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı.

esenyurtta-silahli-kavgada-3-kardes-olurken-1-kardes-yaralandi-1-7206-dhaphoto4.jpg

Olay, saat 17.00 sıralarında, Pınar Mahallesi'nde meydana geldi. Aile bireyleri arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmsiyle silahı çeken Ömer Orak, annesi Nuray Orak, kız kardeşi Esra Orak ve kardeşi Yasin Orak'a ateş etti. Ömer Orak ardından aynı silahla kendine de ateş etti. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve acil servis ekibi sevk edildi.

esenyurtta-silahli-kavgada-3-kardes-olurken-1-kardes-yaralandi-1-7206-dhaphoto2.jpg

Olay yerinde yapılan incelemede anne Nuray Orak, kız kardeş Esra Orak ve kardeş Yasin Orak'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Ağır yaralı olan Ömer Orak hastanede tedavi altına alındı. Olay sonrasında sokakta geniş güvenlik önlemi alındı.

Yapılan incelemenin ardından cenazeler morga götürüldü. Polisin olaya ilişin çalışması sürüyor. (DHA)