'İktidar Olana Kadar Çalışacağız'

CHP’nin 12. Olağan Kadın Kolları Kurultayı’nda, Kadın Kolları Genel Başkanlığı’na Fatma Köse seçildi.CHP’nin yeni Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, “Bu yarış CHP’ye emek yarışıdır. CHP iktidar olana kadar...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
'İktidar Olana Kadar Çalışacağız'

CHP’nin 12. Olağan Kadın Kolları Kurultayı’nda, Kadın Kolları Genel Başkanlığı’na Fatma Köse seçildi.

CHP’nin yeni Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, “Bu yarış CHP’ye emek yarışıdır. CHP iktidar olana kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

CHP’nin 12. Olağan Kadın Kolları Kurultayı’nda, Kadın Kolları Genel Başkanlığı’na Fatma Köse seçildi. Köse, ANKA’ya yaptığı açıklamada, yeni görevi nedeniyle çok heyecanlı oluğunu ifade ederken, “Kadın örgütünün adayıydım, onlara güvendim ve bu yola çıktım. Kadın örgütümüzün takdiridir. Bu yarış CHP’ye emek yarışıdır. 3 adayımız vardı, birimiz ipi göğüsleyecektik, şans benden yana oldu. Çok mutluyum” dedi.

CHP kadın örgütünün bundan sonra daha güçlü, daha donanımlı bir şekilde yoluna devam edeceğini belirten Köse, “CHP iktidar olana kadar çalışmaya, durmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Köse, dün Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapılan kurultayda 222 oyla CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı’na seçilmişti.

ANKA