İki Kardeş Annelerinin Tartıştığı Adamı Öldürdüler

Biri 15, diğeri 17 yaşındaki 2 kardeş, para karşılığı erkeklerle birlikte olan annelerinin tartıştığı bir kişiyi bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklandıAnkara'da biri 15, diğeri 17 yaşındaki 2 kardeşin, para...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
İki Kardeş Annelerinin Tartıştığı Adamı Öldürdüler

Biri 15, diğeri 17 yaşındaki 2 kardeş, para karşılığı erkeklerle birlikte olan annelerinin tartıştığı bir kişiyi bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklandı

Ankara'da biri 15, diğeri 17 yaşındaki 2 kardeşin, para  karşılığı erkeklerle birlikte olan annelerinin tartıştığı kişiyi bıçaklayarak  öldürdüğü iddia edildi.
Alınan bilgiye göre, 3 çocuklu Gülcan K, yaklaşık 15 yıl önce eşinden  boşanarak Gaziantep'ten Ankara'ya geldi. Gülcan K, Ankara'da tavernalarda çalışan  ve garsonluk yapan İbrahim T. ile tanıştı.
İddiaya göre İbrahim T, Gülcan K'nin, sonradan yanlarına yerleşen  Şengül ve Alev isimli iki kadınla İskitler'deki eski oto sanayi bölgesinde  erkeklerle para karşılığı ilişkiye girmesine izin verdi.
Geçen hafta geç saatlerde Arif O. ile Berkan K. yanlarına gittikleri  kadınlarla pazarlık yaptı. Arif O. ile Berkan K, bir süre sonra kadınlarla  tartışmaya başladı. Bu sırada yakında olan ve tartışmayı gören Gülcan K'nin  çocukları M.K. (17) ve Y.K (15) ile İbrahim T, sopa ve bıçakla iki kişiye  saldırdı.
Arif O, Gülcan K'nin çocukları M.K. ve Y.K tarafından bıçaklandı.  Berkan K. kaçarak olay yerinden uzaklaştı.
Kısa süre sonra olay yerine gelen Berkan K, Arif O'nun bıçaklandığını  gördü. Kağıt toplayıcısı bir vatandaşın ihbarıyla olay yerine gelen 112 ekipleri,  darbedilen Berkan K. ile Arif O'yu Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma  Hastanesine kaldırdı.
Arif O. hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Berkan K'nin  ifadesi ve çevreden elde edilen bilgiler doğrultusunda zanlıların kimliğini  tespit etti. Polis ekipleri, cinayetten bir gün sonra, adresleri belirlenen  zanlıların Keçiören Kafkas Mahallesi'ndeki evlerine baskın yaptı.
Gülcan K, Şengül ve Alev isimli kadınlar ile M.K, Y.K. ve İbrahim T.  gözaltına alındı.
Kadınlar ifadelerinin ardından serbest bırakılırken mahkemeye sevk  edilen M.K. ve Y.K. tutuklandı. İbrahim T. ise denetimli serbestlik şartıyla  serbest kaldı.