Halk TV haftalık yayın akışı

Türkiye ve dünya gündeminden en yeni ve önemli konuların, uzman konuklar eşliğinde konuşulduğu ve tartışıldığı programlar Halk TV'de seyircisiyle buluşuyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Haziran 2022 16:17
Halk TV haftalık yayın akışı

Halk TV Yayın Akışı


Pazartesi

07.00 - 08.00 - Sorel Dağıstanlı ile Günaydın Türkiye

08.00 - 11.00 - Neden Sonuç / Seda Selek, Mehmet Tezkan, Ozan Gündoğdu

11.00 - 13.00 - Medya Mahallesi | Ayşenur Arslan'ın sunumuyla

13.00 - 16.00 - Haber Masası | Can Coşkun’un sunumuyla

16.00 - 18.00 - Kadraj | İpek Özbey'in sunumuyla

18.00 - 20.00 - İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber

20.00 - 01.00 - Sözüm Var | Şirin Payzın, Barış Terkoğlu, Emin Çapa


Salı

07.00 - 08.00 - Sorel Dağıstanlı ile Günaydın Türkiye

08.00 - 11.00 - Neden Sonuç / Seda Selek, Mehmet Tezkan, Ozan Gündoğdu

11.00 - 13.00 - Medya Mahallesi | Ayşenur Arslan'ın sunumuyla

13.00 - 16.00 - Haber Masası | Can Coşkun’un sunumuyla

16.00 - 18.00 - Kadraj | İpek Özbey'in sunumuyla

18.00 - 20.00 - İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber

20.00 - 21.00 - Konuşmasak Olmaz / Kadri Gürsel, İsmail Saymaz

21.00 - 01.00 - Kayda Geçsin | Şule Aydın, Timur Soykan, İbrahim Kahveci, Murat Ağırel


Çarşamba

07.00 - 08.00 - Sorel Dağıstanlı ile Günaydın Türkiye

08.00 - 11.00 - Neden Sonuç / Seda Selek, Mehmet Tezkan, Ozan Gündoğdu

11.00 - 13.00 - Medya Mahallesi | Ayşenur Arslan'ın sunumuyla

13.00 - 16.00 - Haber Masası | Can Coşkun’un sunumuyla

16.00 - 18.00 - Kadraj | İpek Özbey'in sunumuyla

18.00 - 20.00 - İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber

20.00 - 01.00 - Sözüm Var | Şirin Payzın, Barış Terkoğlu, Emin Çapa


Perşembe

07.00 - 08.00 - Sorel Dağıstanlı ile Günaydın Türkiye

08.00 - 11.00 - Neden Sonuç / Seda Selek, Mehmet Tezkan, Ozan Gündoğdu

11.00 - 13.00 - Medya Mahallesi | Ayşenur Arslan'ın sunumuyla

13.00 - 16.00 - Haber Masası | Can Coşkun’un sunumuyla

16.00 - 18.00 - Kadraj | İpek Özbey'in sunumuyla

18.00 - 20.00 - İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber

20.00 - 21.00 - Konuşmasak Olmaz / Kadri Gürsel, İsmail Saymaz

21.00 - 01.00 - Açıkça | Gökmen Karadağ, Barış Pehlivan, Tuba Torun


Cuma

07.00 - 08.00 - Sorel Dağıstanlı ile Günaydın Türkiye

08.00 - 11.00 - Neden Sonuç / Seda Selek, Mehmet Tezkan, Ozan Gündoğdu

11.00 - 13.00 - Medya Mahallesi | Ayşenur Arslan'ın sunumuyla

13.00 - 16.00 - Haber Masası | Can Coşkun’un sunumuyla

16.00 - 18.00 - Kadraj | İpek Özbey'in sunumuyla

18.00 - 20.00 - İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber

20.00 - 01.00 - Perdenin Önü Arkası | Seda Selek, İsmail Saymaz, Hakan Çelenk

Cumartesi

08.00 -10.00 Haftasonu Sabah | Damla Doğan Tuncel

10.00 - 13.00 Görkemli Hatıralar | Serhan Asker

13.00 - 16.00 Haberler | Damla Doğan Tuncel

16.00 - 17.00 Dünya Varmış - Burak Tatari

17.00 - 18.00- Parantez – Naz Özdeğirmenci

18.00 - 20.00 Haftasonu Ana Haber - Şule Aydın

20.00 - 01.00 Asıl Mesele | İnan Demirel


Pazar

08.00 - 10.00 Haftasonu Sabah | Damla Doğan Tuncel

10.00 - 13.00 Görkemli Hatıralar | Serhan Asker

13.00 - 15.00 Haberler | Damla Doğan Tuncel

15.00 - 16.00 Parametre | Mustafa Sönmez

16.00 - 17.00 Dünya Varmış - Burak Tatari

17.00 - 18.00 Parantez | Naz Özdeğirmenci

18.00 - 20.00 Haftasonu Ana Haber - Şule Aydın

20.00 - 01.00 Açıkça | Gökmen Karadağ, Fikret Bila, Salim Şen, Barış Pehlivan