Gülten'den Acı Haber...

Kilis'te geçen hafta bir okulun bahçesine Suriye'den atıldığı belirlenen bir roketin patlaması sonucu yaralanan öğrenci, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.Alınan bilgiye göre, Kilis kent merkezinde geçen hafta Suriye'den...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Gülten'den Acı Haber...

Kilis'te geçen hafta bir okulun bahçesine Suriye'den atıldığı belirlenen bir roketin patlaması sonucu yaralanan öğrenci, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Alınan bilgiye göre, Kilis kent merkezinde geçen hafta Suriye'den atılan bir roketin Eyüp Gökçeimam Ortaokulunun bahçesinde patlaması sırasında yaralanan 7. sınıf öğrencisi Gülten Canpolat, tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

Canpolat'ın cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Cenaze otopsi işlemlerinin ardından, aileye teslim edilecek.

Suriye'de 18 Ocak 2016 günü terör örgütü DAEŞ mevzilerinden, Kilis kent merkezindeki Eyüp Gökçeimam Ortaokulunun bahçesine atılan bir roketin patlaması sonucu bir kadın görevli olay yerinde hayatını kaybetmiş, bir öğrenci ile bir öğretmen de yaralanmıştı. Sağlık durumu ağır olan Canpolat, Gaziantep'e sevk edilmişti.