Gaziantep'e Şehit Ateşi Düştü!

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Özel Harekat polisi 26 yaşındaki Uğur Kutku’nun acı haberi, Gaziantep'teki yakınlarını yasa boğdu.Uğur Kutku'nun şehit olduğu haberi akşam...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Gaziantep'e Şehit Ateşi Düştü!

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Özel Harekat polisi 26 yaşındaki Uğur Kutku’nun acı haberi, Gaziantep'teki yakınlarını yasa boğdu.

Uğur Kutku'nun şehit olduğu haberi akşam saatlerinde Yazıcık Mahallesi’nde oturan babası Ahmet ve annesi Binnaz Kutku’ya polis müdürleri tarafından verildi. 3 çocuklarının ikincisi olan Uğur Kutku'nun şehit olduğu haberini alınca sinir krizi geçiren Ahmet ve Binnaz Kutku çiftine, hazır bekletilen ambulansta müdahale edildi.
TELEFONLA ARAYIP İZİNE GELECEĞİNİ SÖYLEMİŞ
İşletme bölümü mezunu olduğu öğrenilen Uğur Kutku’nun, evlenmek istediğini söylediği ve annesinin de oğlu için kız aradığı öğrenildi. Şehit özel harekatçı Uğur Kutku’nun bir gün önce ağabeyi Ufuk Kutku ile telefonda görüştüğü ve bir hafta sonra izne geleceğini söylediği öğrenildi. Kutku ailesinin komşusu Kudret Yılmaz, baba Ahmet Kutku’nun seyyar satıcılık, annesi Binnaz Kutku’nun ise nakış işleyerek çocuklarını okuttuğunu söyledi.

Evine ve sokağına Türk bayrağı asılan şehit polisin yakınları da Kutku ailesine taziye ziyaretlerinde bulunmaya başladı. Yakınlarını yasa boğan şehit polis Uğur Kutku, yarın kentte düzenlenecek törenle son yolculuğuna uğurlanacak.