Erdoğan ve Eşi Yine Gözyaşı Döktü!

Erdoğan ve Eşi Yine Gözyaşı Döktü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi 'Biz kısık sesleriz' şiirinde gözyaşı döktü.Seçim mitingi havasında geçen açılış toplantıları arasında mekik dokuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk’taki törenlerde eşi Emine Erdoğan...

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi 'Biz kısık sesleriz' şiirinde gözyaşı döktü.

Seçim mitingi havasında geçen açılış toplantıları arasında mekik dokuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk’taki törenlerde eşi Emine Erdoğan ile birlikte ağladı.

Arnavutluk’un Başkenti Tiran’a bağlı Preza’da köyünde açılan Tarihi Kaleiçi Camisinin açılışında Aziz Mahmut Vakfı İşkodra İmam Hatip Okulu öğrencileri tarafından seslendirilen ‘Biz kısık sesleriz’ şiiri ve ilahiler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Aile Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam gözyaşlarına hakim olamadı.

Miting havasında yapılan Preza’da Tarihi Kaleiçi Camisi’nin açılışında yaklaşık 8 bin kişi katıldı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un selamlama konuşması da yaptığı törende, açılış kurdelası kesilmeden önce Emine Erdoğan engelli bir çocuğun yanına giderek bir süre sohbet etti. Törende, Tiran Müftüsü Ülli Gurra günün anlamına Erdoğan’a Preza camisinin fotoğrafı olan bir tablo hediye etti. ‘Yiğit adam İşkodra sizinle gurur duyuyor’, ‘Müslüman’ların gururu Recep Tayyip Erdoğan’, ‘Yeni Türkiye Balkanlar’a ümit ve cesaret verdi’ yazılı pankartlar dikkat çekerken Prezadalılar Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu. Törende, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez dua ettirirken, Dünya Bektaşi Liderliği Başdede Hacı Dede Edmond Brahimaj da açılış kurdelası kesenler arasında yeraldı.