Enişte-Kayınbirader Kavgasını Ayırmak İsterken Öldürüldü

BURSA'da alkol aldıkları öne sürülen 3 kişi arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldürüldü, 1 kişi ağır yaralandı.Merkez Yıldırım İlçesiı Millet mahallesi 7 bin 203'üncü Sokak'taki arsada 43 yaşındaki Mustafa...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Enişte-Kayınbirader Kavgasını Ayırmak İsterken Öldürüldü

BURSA'da alkol aldıkları öne sürülen 3 kişi arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi öldürüldü, 1 kişi ağır yaralandı.

Merkez Yıldırım İlçesiı Millet mahallesi 7 bin 203'üncü Sokak'taki arsada 43 yaşındaki Mustafa D., arkadaşı, 45 yaşındaki Nihat Kuru ve kayınbiraderi 35 yaşındaki Ferhat Kızıltan alkol aldı. Daha sonra Mustafa D. ile Ferhat Kızıltan arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce üzerindeki bıçağı çeken Ferhat Kızıltan eniştesini yaraladı. Kızıltan, kavgayı ayırmaya çalışan Nihat Kuru'yu da bıçakladıktan sonra kaçtı. Gürültüyü duyan çevredekiler yerde yatan yaralıları görünce özel otomobille onları özel bir hastaneye götürdü. Hastaneye götürülen yaralılardan Nihat Kuru tüm müdahalelere rağmen öldü, Mustafa D. ise ameliyata alındı.

Kavga ardından kaçan Kızıltan '155 Polis İmdat' ihbar hattını arayarak kendisini ihbar etti. Verdiği adrese sevk edilen Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim olan Ferhat Kızıltan, ifadesinin alınması için Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Soruşturma sürdürülüyor.