Cinnet Geçiren Eş Ölüm Saçtı!

Gaziantep’te cinnet getiren Yusuf T., boşanmak isteyen 21 yaşındaki eşi Tuba T.’nin kaldığı teyzesi Şenel Çakmak’ın (39) evini bastı. Yanındaki tüfeği ateşleyen Yusuf T., eşi Tuba, teyzesi Şenel Çakmak ile evde bulunan...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Cinnet Geçiren Eş Ölüm Saçtı!

Gaziantep’te cinnet getiren Yusuf T., boşanmak isteyen 21 yaşındaki eşi Tuba T.’nin kaldığı teyzesi Şenel Çakmak’ın (39) evini bastı. Yanındaki tüfeği ateşleyen Yusuf T., eşi Tuba, teyzesi Şenel Çakmak ile evde bulunan 16 yaşındaki Ahmet Çakmak ve 23 yaşındaki Duran T.’yi öldürdü, 2 kişiyi de yaraladı. Öldürülen Tuba T.'nin Cumhuriyet Başsavcılığı’na koruma başvurusunda bulunduğu öğrenildi. Polis her yerde Yusuf T.'yi ararken, olay yerine 6 km mesafedeki bir mahallede aynı aileden 5 kişi daha ölü bulundu. Öldürülenlerin yataklarında uyurken vurulduğu belirlendi. İki katliamın arasındaki bağlantı araştırılıyor.

Olay, gece yarısı Düztepe Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre; Yusuf T., 6 aydır ayrı yaşadığı ve teyzesi Şenel Çakmak'ın yanında kalan eşi Tuba T. ile konuşmak istedi.

Çakmak'ın evine giden Yusuf T. ile ayrı yaşadığı eşi arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada öfkelenen Yusuf T., yanında bulundurduğu av tüfeğini rastgele ateşledi.

Av tüfeğinden çıkan saçmalara hedef olan Tuba T., Şenel Çakmak ve Ahmet Çakmak olay yerinde yaşamlarını yitirirken Duran T. ise götürüldüğü hastanede hayatını kaybetti.

Saçmalara hedef olan ismi öğrenilemeyen 2 kişi de yaralandı.

Yusuf T., olayın ardından kaçarken, silah sesini duyanların ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekibi sevk edildi.

Hayatlarını kaybedenlerin cesetleri olay yerindeki ilk incelemelerin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Polis, 4 kişinin ölümüne 2 kişinin de yaralanmasına yol açan şüpheli Yusuf T.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Bu sırada olayı duyarak eve gelen yakınları ise 4 kişinin öldüğünü öğrenince sinir krizi geçirip, gözyaşına boğuldu.

ÖLEN EŞ KORUMA BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞ

Öte yandan Tuba T.’nin Cumhuriyet Başsavcılığı’na koruma başvurusunda bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

5 KİŞİ DAHA ÖLDÜRÜLDÜ

Polis her yerde Yusuf T.'yi ararken, kent merkezine 6 kilometre uzaklıktaki Sam Mahallesi’nde aynı aileden 5 kişi daha ölü bulundu. Gece yarısı işlediği cinayetlerden sonra kaçan Yusuf T.’nin, Sam Mahallesi’ne giderek 5 kişiyi daha öldürdüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

Şehitkamil İlçesi, Sam Mahallesi'nde yaşayan Gül T.'nin, aynı sokakta bulunan halı tezgahında çalıştığı ve sabah işe gitmemesi üzerine evine gelen halasının kızı Melisa Gül, Gül T., Furkan T., Mustafa T., Gülay T. ve Türkan Demir'in cesetleriyle karşılaştı.

Evin Yusuf T.'nin amcasının evi olduğu öğrenildi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

BEŞ KİŞİ DE YATARKEN ÖLDÜRÜLMÜŞ

Gece bulunan 4 kişinin cenazeleri yapılan işlemlerinin ardından otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderilmişti. Sabah saatlerinde bulunan 5 kişinin cenazeleri ise polisin yaptığı incelemenin ardından tabutlara konularak, çıkarıldı. Olayı haber alan yakınları ise sinir krizleri geçirdi.

Silahla öldürüldüğü belirlenen şahısların 5'nin de yatağında bulunduğu bildirildi. Öldürülenlerin cenazeleri otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Yusuf T. ve ölenler arasındaki akrabalık bağları ise şöyle:

"Tuğba T. (21) Yusuf T.'nin eşi, Şener Çakmak (36) Tuğba T.'nin teyzesi, Ahmet Çakmak (16), bilinmiyor, Turan T. (23) Yusuf T.'nin amcasının oğlu, Mustafa T. (48) Yusuf T.'nin amcası, Gülay T. (48) Yusuf T.'nin yengesi, Türkan Demir (22) Yusuf T.'nin amcasının kızı, Furkan T. (16) Yusuf T.'nin amcasının oğlu"