Bavuldaki Ceset Hakkındaki Gerçek Polisi Bile Şok Etti!

Bavul içinde bulunan kadın cesedinin parçalanmadığı, tek parça olarak bavula sığdırıldığı öğrenildiMALTEPE Cevizli’deki hayvan pazarında dün bir bavulun içerisinde bulunan kadın cesediyle ilgili olarak polisin soruşturması...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Bavuldaki Ceset Hakkındaki Gerçek Polisi Bile Şok Etti!

Bavul içinde bulunan kadın cesedinin parçalanmadığı, tek parça olarak bavula sığdırıldığı öğrenildi

MALTEPE Cevizli’deki hayvan pazarında dün bir bavulun içerisinde bulunan kadın cesediyle ilgili olarak polisin soruşturması devam ediyor. Adli Tıp Kurumu’nda yapılan ilk incelemede, ceset üzerinde ölüme neden olacak herhangi bir ize rastlanmadığı öğrenildi.

Dün saat 15.30 sıralarında hayvan pazarındaki yeşil alanda bulunan kadın cesediyle ilgili çalışmalarını yürüten polis, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Cesedin bulunmasından bir süre önce olay yerinin yakınından geçen bir araçtan şüphelenen polis, aracın kime ait olduğunu belirlemeye çalışıyor. Cesedin kimliği de henüz belirlenebilmiş değil. Adli Tıp Kurumu’nda yapılan ilk incelemede ise ceset üzerinde ölüme neden olacak herhangi bir ize rastlanmadığı ifade edildi. Cesedin parçalanmadığı, tek parça olarak valize sığdırıldığı öğrenildi.

Kadının 1 hafta önce öldüğü ve cesedinin dün olay yerine atıldığı tahmin ediliyor.

30-35 yaşlarında olduğu bildirilen kadının ölüm nedenini belirlemek için kan örnekleri de alındı. Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor.