Battal İlgezdi seçim startını verdi

İçişleri Bakanlığı tarafından bir yıl önce görevden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Ataşehir Belediye başkan adayı olarak siyaset arenasına geri döndü

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

İçişleri Bakanlığı tarafından bir yıl önce görevden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Ataşehir Belediye başkan adayı olarak siyaset arenasına geri döndü. İlçe başkanlığı önünde partilileri ile bir araya gelen İlgezdi, "yüzde 60 ile geri döneceğim" diyerek 31 Mart seçiminin startını verdi.

Ataşehir'de yaşayan tüm vatandaşlara sağlık, sanat, spor ve yaptığı birçok faaliyetle adından söz ettiren Ataşehir'in kurucu başkanı ve yerel seçimlerde CHP Ataşehir belediye başkan adayı Battal İlgezdi binlerce Ataşehirli vatandaşla buluştu.

Battal İlgezdi'ye eşi CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Millet İttifakı ortakları CHP ve İYİ Parti Ataşehir ilçe başkanları eşlik etti.

İlçe başkanlığı önünde Ataşehirli vatandaşlarla ile bir araya gelen İlgezdi, "ben bu seçimi yüzde 60 ile alacağım" diyerek yerel seçim startını verdi.