Halk TV Canlı Yayın
AÖF sınav giriş yerleri sorgulama ekranı
AÖF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı! Merakla beklenen AÖF final sınavı giriş yerleri belli oldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavları 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Sınava girecek öğrencilere uyarılarda bulunan yetkililer, AÖF final sınavına girmeden önce sınav giriş belgesi edinmenin şart olduğunu belirtiyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) final sınavları 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. İşte AÖF final sınavıyla ilgili detaylar…

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER

Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart, yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez.

Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz.

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.