Anadolu Adalet Sarayı'nda Hareketli Anlar
Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 00.00.0000 00:00

Anadolu Adalet Sarayı'nda Hareketli Anlar

Kartal'da bulunan ve dünyanın en büyük adalet sarayı olarak bilinen Anadolu Adalet Sarayı'nda ilginç bir olay yaşandı.Polisin elinden kaçan şüpheli, adliyenin bahçesinden koşarak uzaklaşmaya çalıştı. Zanlıyı yakalamak için...

Kartal'da bulunan ve dünyanın en büyük adalet sarayı olarak bilinen Anadolu Adalet Sarayı'nda ilginç bir olay yaşandı.

Polisin elinden kaçan şüpheli, adliyenin bahçesinden koşarak uzaklaşmaya çalıştı. Zanlıyı yakalamak için polis ekipleri 4-5 el ateş açtı. Adliyenin etrafında kovalamacanın yaşandığı olayda şüpheli yakalandı.

KAÇTI, POLİS YAKALADI

Edinilen bilgiye göre, olay şu şekilde gerçekleşti:

Polis ekipleri, hakkında yakalama kararı bulunan bir şüpheliyi gözaltına alarak öğleden sonra ekip aracıyla adliyeye getirdi. Araç adliyenin B Blok eksi 4. katında bulunan açık otoparkına yanaştı. Polis ekiplerinin adliyeye sokmak üzere araçtan indirdikleri şüpheli, bir anda polislerin elinden kurtularak adliyenin bahçesinden koşarak uzaklaşmaya başladı. Şüphelinin peşinden koşan polis ekipleri ise zanlıyı durdurmak için 4-5 el ateş açtı. Adliyenin etrafında kovalamacanın yaşandığı olayda şüpheli sonunda yakalandı, kelepçe takılarak yeniden adliyeye getirildi.

POLİSİN ATEŞ ETMESİ GÖRÜNTÜLERDE

Olaya ilişkin görüntüler ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin koştuğu, bir polis memurunun da ateş ettiği görülüyor. Yine aynı görüntülerde, şüphelinin yakalanıp etrafındaki polis memurlarınca adliyeye götürülmesi görülüyor.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.