Alper Taş'tan seçim açıklaması! "Bütçemiz yok, kendimiz yapacağız"

CHP'nin Beyoğlu Belediye Başkanı Alper Taş Halk TV'de seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Taş, "Seçimde ekibimiz var. Her yerden çalışma teklifi geliyor gönüllü bir şekilde. Beyoğlu adaylığımızla büyük bir heyecan yarattık

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

CHP'nin Beyoğlu Belediye Başkanı Alper Taş Halk TV'de seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Taş, "Seçimde ekibimiz var. Her yerden çalışma teklifi geliyor gönüllü bir şekilde. Beyoğlu adaylığımızla büyük bir heyecan yarattık. Ekibimizle sokağa, mahalleye çıktık" dedi. Seçim bütçesine ilişkin açıklama yapan Taş, "Seçim bütçesinde sıkıntı yaşıyoruz. Bütçeyi kendimiz yapacağız." ifadelerini kullandı.

CHP'nin Beyoğlu Belediye Başkanı Alper Taş Halk TV'de seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Taş, "Seçimde ekibimiz var. Her yerden çalışma teklifi geliyor gönüllü bir şekilde. Beyoğlu adaylığımızla büyük bir heyecan yarattık. Ekibimizle sokağa, mahalleye çıktık" dedi.

Seçim bütçesine ilişkin açıklama yapan Taş, "Seçim bütçesinde sıkıntı yaşıyoruz. Bütçeyi kendimiz yapacağız." ifadelerini kullandı.