4 İlde Uyuşturucu Operasyonu: 10 Gözaltı

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi merkezli 4 ilde jandarmanın uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.OSMANİYE'nin Kadirli İlçesi merkezli 4 ilde jandarmanın uyuşturucu satıcılarına yönelik...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
4 İlde Uyuşturucu Operasyonu: 10 Gözaltı

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi merkezli 4 ilde jandarmanın uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.

OSMANİYE'nin Kadirli İlçesi merkezli 4 ilde jandarmanın uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.

Kadirli İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bir süre önce uyuşturucu satıcılarına yönelik bir çalışma başlattı. Teknik ve fiziki takibin de yapıldığı çalışmada gerekli bilgi ve delillerin toplanmasının ardından Kadirli, Osmaniye kent merkezi, Hatay, Adana ve Gaziantep'te önceden belirlenen 17 ayrı adrese eş zamanlı operasyon yapıldı.

B.S., A.Y., A.A., A.B., V.Ü., H.İ.K., M.K., B.B., A.G. ve A.B.'nin gözaltına alındığı operasyonda şüphelilerin ev ve iş yerlerinde arama yapan ekipler, 2.5 kilo satışa hazır esrar, 18 ecstasy hap, ikisinin namlusu kesilmiş 4 ruhsatsız av tüfeği, 1 tabanca ve bu silahlara ait 25 mermi ele geçirildi.

Sorguların ardından Kadirli Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler daha sonra adliyeye sevk edildi.