'Üzerimize Kullanılmış Tuvalet Kağıdı Atıyorlar' İddiası!

Güney Kore, Kuzey Kore tarafından üzerlerine kullanılmış tuvalet kağıdı atıldığını öne sürdü.Güney Kore’den Kuzey Kore’yle ilgili sıra dışı bir iddia geldi. Seul yönetimi, Kuzey Kore’nin ülkenin üstüne kullanılmış...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
'Üzerimize Kullanılmış Tuvalet Kağıdı Atıyorlar' İddiası!

Güney Kore, Kuzey Kore tarafından üzerlerine kullanılmış tuvalet kağıdı atıldığını öne sürdü.

Güney Kore’den Kuzey Kore’yle ilgili sıra dışı bir iddia geldi. Seul yönetimi, Kuzey Kore’nin ülkenin üstüne kullanılmış tuvalet kağıdı attığını duyurdu.

Kuzey Kore’nin, Güney Kore’nin üzerine kullanılmış tuvalet kağıdı attığı öne sürüldü. Güney Kore yönetimi, tuvalet kağıtlarının yanı sıra, içi insan dışkısıyla dolu balonların da ülkenin üzerine atıldığını belirtti.

Telegraph’ın JoongAng Daily’den aktardığı habere göre, atılan balonların kullanılmış tuvalet kağıdı, peçete ve izmaritle dolu olduğunu ifade eden Güney Koreli yetkililer, olayı ilk olarak biyokimyasal saldırı sandıklarını aktardı.

Kuzey Kore’nin, komşusuna propaganda mesajları göndermeye devam ettiğini de söyleyen askeri yetkililer, mesajlarda Güney Kore Cumhurbaşkanı Park Geun-hye’nin ‘siyasi pislik’ olarak nitelendirildiğini sözlerine ekledi.