21 Yaşında Kaybolan Adam 30 yıl Sonra Kim Olduğunu Hatırladı

21 Yaşında Kaybolan Adam 30 yıl Sonra Kim Olduğunu Hatırladı21 yaşındayken kaybolan Edgar Latulip tam 30 sene sonra kim olduğunu hatırladı.21 YAŞINDAYKEN KAYBOLDUBBC'nin haberine göre, Edgar Latulip'in 30 sene önce 21 yaşındayken Ontario'da...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
21 Yaşında Kaybolan Adam 30 yıl Sonra Kim Olduğunu Hatırladı

21 Yaşında Kaybolan Adam 30 yıl Sonra Kim Olduğunu Hatırladı

21 yaşındayken kaybolan Edgar Latulip tam 30 sene sonra kim olduğunu hatırladı.

21 YAŞINDAYKEN KAYBOLDU

BBC'nin haberine göre, Edgar Latulip'in 30 sene önce 21 yaşındayken Ontario'da kaldığı engelliler evinden ayrıldıktan sonra kayboldu. Niagara bölgesi emniyetinde görevli polis memuru Philip Gavin, Latulip'in bindiği otobüste kafasını çarparak hafızasını kaybetmiş olabileceğini belirtti.

GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI

Yıllarca Niagara bölgesinde faklı bir kimlikle yaşayan Latulip, kısa süre önce geçmişte yaşadığı anları hatırlamaya başladı ve bir sosyal hizmet çalışanından 'Latulip' ismini kontrol etmesini istedi. İsmin kayıp kişiler listesinde bulunmasıyla tüm gerçekler ortaya çıktı. Latulip'den alınan DNA örnekleri de kimliğini doğruladı.

30 SENEDİR SADECE 130 KM UZAKLIKTAYMIŞ

Ottawa'da yaşayan annesi Sylvia Wilson, Kuzey Amerika Kayıp Kişi Ağı'na göre zeka yaşı 12 olan Latulip'in ortaya çıkması üzerine yaşadığı şaşkınlığı dile getirerek, bir an önce oğluyla görüşmeyi istediğini belirtti. Latulip'in 30 senedir kaybolduğu yere sadece 130 km mesafede yaşamını sürdürdüğü belirtildi.