Canlı yayında itiraf etti: Bize işkence yapıyordu, ben öldürmesem o beni öldürecekti

Alime Toprak, kendisine ve çocuklarına işkence yaptığını söylediği Ali Toprak'ı öldürmek zorunda kaldığını canlı yayında itiraf etti. Toprak, "Ben öldürmesem o beni öldürecekti" diye konuştu.

Mersin’in Anamur ilçesinde bir muz serasında Ali Toprak adlı vatandaşın cesedi bulunmuştu. Olay, Müge Anlı’ya yansıdı. Günler süren programların ardından, Ali Toprak’ın eşi Alime Toprak, canlı yayında Ali Toprak'ı öldürmek zorunda kaldığını itiraf etti ve Ali Toprak'ın kendisine ve çocuklarına eziyet ettiğini ifade ederek "Ben öldürmesem o beni öldürecekti. Çocuklarım için yaptım" diye konuştu.

Toprak, öldürmek zorunda kaldığını itiraf ederken, Ali Toprak'ın bıçakla üzerine yürüdüğünü belirterek “Ben yapmasam o beni öldürecekti. Büyük oğlum hiç üzülmedi, babasından çok çekti” ifadelerini kullandı. Alime Toprak, Ali Toprak'ın kendisine ve çocuklarına işkence yaptığını, sürekli dövdüğünü belirterek “Ben öldürmesem o beni öldürecekti. Sadece canımızı kurtardım. Çocuklarım için yaptım. Ben öldürdüm” ifadelerini kullandı.

Toprak, yayın sonunda stüdyoya gelen Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekiplerce gözaltına alındı. Toprak’ın emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra Mersin’e gönderileceği kaydedildi.