• Zafer Çağlayan “Tevbe sureli” profilinden vazgeçti

  Reza Zarrab'ın rüşvet verdiğini iddia ettiği Zafer Çağlayan whatsapp'taki profil fotosunu "Tevbe suresi" yapmıştı. Çağlayan profilindeki o resmi kaldırıp Erdoğan'ın bir sözünü koydu.

  07 Aralık 2017 - 09:11
  Zafer Çağlayan “Tevbe sureli” profilinden vazgeçti

  ABD’de Halkbank yöneticisi Mehmet Hakan Atilla’nın sanık olduğu davada tanık olarak dinlenen Reza Zarrab’ın ’45-50 milyon Euro rüşvet verdim’ dediği eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, WhatsApp’taki profilini değiştirdi.

  Rüşvet aldığı iddiaları sürerken sessizliğini koruyan Çağlayan, mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta profili fotoğrafına Kuran’da yer alan Tevbe suresindeki “Üzülme! Çünkü Allah bizimledir” ifadelerinin yer aldığı bir görsel koydu. Rüşvet iddiaları konusunda herhangi bir açıklama yapmayan Çağlayan’ın bu profili ise tepki gördü.

  ZAFER ÇAĞLAYAN’IN PROFİLİ: YOLSUZLUK YOKTUR

  Hürriyet’ten Gizem Karakış’ın aktardığına göre Çağlayan, dün bu profili değiştirerek yerine Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın partisinin önceki günkü grup toplantısında yaptığı konuşmadan bir fotoğrafı profil resmi yaptı.

  Profil mesajında Erdoğan’ın, Zarrab’ın tanık olduğu davaya yönelik söylediği “Ortada FETÖ’nün ve CHP’nin güdümündeki çevrelerin iddia ettiği gibi bir yolsuzluk yoktur” sözleri yer alıyor.

  YORUMLAR