• Ağzına geleni söyledi! Yeşim Salkım-Seda Sayan gerginliği büyüyor: “A be geri…! U… Seda Sayan!”

  11 Ocak 2018 - 21:16
  Ağzına geleni söyledi! Yeşim Salkım-Seda Sayan gerginliği büyüyor: “A be geri…! U… Seda Sayan!”

  Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ev adresini ve T.C. kimlik bilgisini paylaşan Seda Sayan’a ateş püskürdü.

  Programına aldığı konuklar üzerinden Salkım’a hakaretlerde bulunan Sayan’a Salkım evinde çektiği bir video ile karşılık vermiş ve kullandığı sert ifadelerle magazin sayfalarında kendisine yer bulmuştu. Bunun üzerine harekete geçen Sayan, Salkım hakkında kullandığı ifadelerden dolayı suç duyurusunda bulundu ve resmi evrakları sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak bunu yaparken Salkım’ın T.C. kimlik numarasını ve ev adresini açık bir şekilde paylaşınca ortalık karıştı.

  SEDA SAYAN BU PAYLAŞIMLARI YAPTI

  yeşim salkım, seda sayan

  TAKİPÇİLERİ UYARDI YEŞİM SALKIM ÇILDIRDI

  Yaşanan gelişmelerden takipçilerinin uyarısı sonrasında haberdar olan Salkım çektiği video üzerinden Sayan’a ‘Gerizekalı’ demekten geri durmadı. Sayan, Salkım hakkında ‘konuşma yasağı’ aldırdığına dair kararı Instagram’da yayınladı. T.C. kimlik numarası ile ev adresi deşifre olan Salkım, Sayan ve avukatına böyle tepki gösterdi. Sayan, Salkım’ın tepkisi sonrası paylaşımında yer alan adres ve T.C. bilgisinin üzerini anında kapattı.

  YORUMLAR