• Türkiye’nin ilk “yataklı sinema salonu” açıldı!

  21 Aralık 2017 - 22:59
  Türkiye’nin ilk “yataklı sinema salonu” açıldı!

  Türkiye’nin ilk yataklı sinema salonu İstanbul’da açıldı. Mars Cinema Group bünyesinde Cinemaximum’u sinema zincirini satın alan Güney Koreli “CJ CGV”, İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunun baştan aşağıya yeniledi. Şirket, Güney Kore’de çok yaygın olan yatarak film izlemenin mümkün olduğu sinema salonlarında bilet fiyatını 150 TL olarak belirledi.

  MISIR VE İÇECEK SINIRSIZ, FİLM ARALARI…

  Güney Kore’nin sinema salonları devi CJ CGV, Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Mars Cinema Group’u 800 milyon dolara bünyesine kattıktan sonra yenileme çalışmalarına başladı. Yataklı sinema salonu açıldıktan kısa bir süre sonra büyük ilgi gördü.

  Şirket ilk olarak Güney Kore’de de yaygın olan yatak şeklinde sinema koltuklarını ilk kez İstinyepark’ta denedi. Bu sinema salonu için özel bir alan hazırlanırken, iki farklı salon kurgulandı. Locaların 150 liraya satıldığı sinemada mısır ve içecek sınırsız olarak veriliyor. Sinema salonunun en büyük özelliği ise film arası ve reklamların bulunmaması. Geçtiğimiz günlerde açılan sinema salonunda, VIP Lounge alanı da bulunuyor. Salon,  bugüne kadar birçok kişi tarafından kullanıldı.

  Suudi Arabistan’da sinema yasağı kalktı

  YORUMLAR