Meral Akşener: Tunceli’de yaşadığım mutluluğu tarif bile edemem!

Meral Akşener Türkiye gezisi kapsamında gittiği Tunceli'de yoğun ilgiyle karşılaştı. Vatandaşların ilgisinden dolayı yolda yürümekte zorlanan Akşener sandalyenin üzerine çıkarak konuşma yaptı.

Meral Akşener: Tunceli’de yaşadığım mutluluğu tarif bile edemem!

Meral Akşener Türkiye gezisi kapsamında gittiği Tunceli’de yoğun ilgiyle karşılaştı. Vatandaşların ilgisinden dolayı yolda yürümekte zorlanan Akşener sandalyenin üzerine çıkarak konuşma yaptı.

Tunceli’ye ilk kez geldiğini belirten Meral Akşener “Tunceli’de yaşadığım mutluluğu tarif bile edemem” dedi.

“KALBİM SİZLERE AÇIK”

Esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Akşener, yoğun ilgi nedeniyle oluşan kalabalıkta yürümekte zorlanınca, güvenlik güçlerinin oluşturduğu koridordan ziyaretini gerçekleştirdi. Girdiği bir fırında sıcak pide satın alarak arkadaşlarına ikram eden Akşener, sandalyeye çıkarak kısa bir konuşma yaptı. Kalabalığa hitap eden Akşener, “Benim kalbim sizlere açık. Siz de bana kalbinizi açtınız. Sizlere çok sık gelip gideceğim. Bundan sonra anlatacağım ve sizlerden destek isteyeceğim. Tuncelili kadınların ilgisi, alakasını hiç unutmayacağım” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Elazığ’a geçmek üzere makam aracına gitmek isteyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yanına gelen kadınlara sarılarak vedalaştı. Akşener ve beraberindekiler daha sonra karayolu ile Elazığ’a geçti.

 

Tunceli’de Meral Akşener yoğun ilgiyle karşılandı!


Benzer Haberler