Hastanede kemanlı sürpriz evlilik teklifi!

Hastanede kemanlı sürpriz evlilik teklifi!

Edirne’de özel bir hastanede  sürpriz evlilik teklifine ‘evet’ dedi. Doktor olan Murat Küçükuğurluoğlu, yardımcısı olan sevgilisi Sibel Yonca Kuruoğlu’na hastanedeki odasında keman eşliğinde sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Murat Küçükuğurluoğlu, bir süredir birlikte çalıştığı  Sibel Yonca Kuruoğlu’na süpriz evlilik teklifi yapmak için yüzük aldıktan sonra hastaneye bir kemancı çağırdı. Dr. Küçükuğurluoğlu’nun odasına ‘fikrimin ince gülü’ şarkısı eşliğinde giren kemancı ve çiçekleri görünce şaşıran Sibel Yonca Kuruoğlu, önünde diz çökerek yüzükle evlilik teklifinde bulunan Murat Küçükuğurluoğlu’na ‘evet’ dedi. Keman eşliğinde ilk danslarını hastanedeki doktor odasında yapan mutlu çift geçen hafta sonu nişanlandı.

Sibel Yonca Kuruoğlu, sürpriz evlilik teklifi anlarının kaydedildiği cep telefonu görüntülerini kişisel sosyal medya hesabından paylaşarak altına da, “Bana bu mutluluğu, gururu ve aşkı yaşattığın için sonsuz teşekkürler sevdiğim. Seviyorsan bağıra bağıra söyleyeceksin, doya doya yaşayacaksın.. Şimdi bize sadece koca bir ömür lazım. Seni son nefesime kadar yaşayacak, gözümü seninle kapatacak. seni çok seviyorum nefesim!!” sözlerini yazdı.

 

 


Benzer Haberler