• Veli Ağbaba: Bahçeli artık taşeron dışı, sarayın kadrolusu oldu

  CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, MHP'nin 2019 seçimlerinde AKP'yi destekleyeceklerine ilişkin " Dün taşerona başvurunun son günüydü. Bahçeli bir gün önce kuyruk olmaması için gitti sarayda kadrosunu aldı. O artık taşeron dışı, kadrolu oldu. İş güvencesi de aldığı anlaşılıyor Sayın Devlet Bahçeli'nin" dedi.

  12 Ocak 2018 - 14:34
  Veli Ağbaba: Bahçeli artık taşeron dışı, sarayın kadrolusu oldu

  CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında OHAL ve taşeron işçilere kadro verilmesiyle ilgili açıklamarda bulundu.

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan’ı destekleyecelerini açıklamasının ardından Veli Ağbaba şöyle konuştu:

  “BAHÇELİ SARAYDA KADROSUNU ALDI”

  “Milliyetçiler Sayın Bahçeli’yi kadro dışı bırakmıştır. AKP’nin yan kuruluşu olarak devam etmektedir. Ciddiye alınır sözleri yoktur onların. Geçmişte Cumhurbaşkanını, AKP’ye söylediklerine bakınca bunu anlamak mümkün. Daha dün ‘seni yüce divanda yargılatmazsam namussuzum’ diyenler bugün sarayın yancısı olmuştur.

  Sarayda dün itibariyle kadrolu olmuştur. Dün taşerona başvurunun son günüydü. Bahçeli bir gün önce kuyruk olmaması için gitti sarayda kadrosunu aldı. O artık taşeron dışı, kadrolu oldu. İş güvencesi de aldığı anlaşılıyor Sayın Devlet Bahçeli’nin”

  DHA

  YORUMLAR