• Süper Loto 11 Ocak çekilişi için nefesler tutuldu!

  Süper Loto çekilişi 9. kez devretti. Süper Loto çekilişi 11 Ocak günü (bu akşam) gerçekleşecek. İkramiyenin bu hafta 30 milyon liraya yaklaşması bekleniyor.

  11 Ocak 2018 - 17:38
  Süper Loto 11 Ocak çekilişi için nefesler tutuldu!

  Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Süper Loto‘da 6 bilen çıkmayınca 21 milyonu aşan ikramiye geçtiğimiz hafta üst üste 9. kez devretmişti. Bu akşamki Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyenin 30 milyon lirayı aşması bekleniyor. Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandıktan sonra biletinizi bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

  Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen Devirli Süper Loto’da ikramiye 26 milyonu aştı.

  4 Ocak’taki çekilişte bilen çıkmayınca, 21 milyon 785 bin 963 liralık büyük ikramiye devretmişti.

  9. kez devreden ve 26 milyonu aşan ikramiyenin, Süper Loto oyunu bugün saat 21.00’e kadar oynanabileceği için 30 milyon liraya yaklaşması bekleniyor.

  SÜPER LOTO’DA EN ÇOK ÇIKAN SAYILAR

  Süper Loto’da en çok kazandıran numaralar sırasıyla 35, 13, 1, 37, 45, 31, 17 ve 12 şeklinde…

  SÜPER LOTO’DA GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI

  Süper Loto çekilişi geçtiğimiz hafta perşembe günü gerçekleştirildi. 4 Ocak 2018 Perşembe Günü gerçekleştirilen çekilişte büyük ikramiye 21 milyon 785 bin 963 lira 48 kuruş’tu. Haftalarca devreden ikramiyeyi geçen haftada kazanan olmadı. 4 Ocak 2018 Perşembe Günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan rakamlar şöyle; 03 15 20 30 40 52

  Süper Loto’da 5 bilen 100 kişi, 12 bin 380 lira 30 kuruş, 4 bilen 7 bin 648 kişi 173 bin 70 kuruş, 3 bilen 149 bin 148 kişi 15 lira 40 kuruş kazandı.

  11 OCAK SÜPER LOTO SONUÇLARI

  Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildiği andan itibaren halktv.com.tr’de olacak. 11 Ocak Süper Loto çekilişine dair tüm detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

  SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

  İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

  Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.
  Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

  İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

  İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

  Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez.

  Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

  Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

  SÜPER LOTO HAKKINDA

  Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

  Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

  İkramiyelerin ödenmesiyetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler tarafından yapılır.

  İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

  Sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

  Büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devreder.

  Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

  (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenir.

  YORUMLAR