• Seren Serengil Beren Saat’e ateş püskürdü

  Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olduğu 'Hadi be Oğlum' filminin galasına gelen Beren Saat'in magazin muhabirlerine verdiği yanıtı eleştiren Seren Serengil Saat ünlü oyuncuya adeta ateş püskürdü.

  14 Şubat 2018 - 12:46
  Seren Serengil Beren Saat’e ateş püskürdü

  Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olduğu ‘Hadi be Oğlum’ filminin galasına gelen Beren Saat’in magazin muhabirlerine verdiği yanıtı eleştiren Seren Serengil Saat ünlü oyuncuya adeta ateş püskürdü.

  Önceki akşam gerçekleşen Hadi be Oğlum filminin galası çok konuşuldu. Galaya katılan birbirinden ünlü isimler magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. Uzun süredir ABD’de olan Beren Saat’te galaya katılanlar arasındaydı. Gecede Beren Saat’in gergin tavırları dikkat çekti. Magazin muhabirlerinin ‘hamilelik’ soruları üzerine sinirlerine hakim olamayan Beren Saat şöyle konuştu:
  ‘Buranın içine de mi girdiniz? Arkadaşlar ne olur haberleri uydurup açıklama yapmamı istiyorsunuz. İzin verirseniz yürüyeceğim’ dedi.

  SEREN’DEN SERT TEPKİ

  Bu görüntülerin yayına verilmesinin ardından Seren Serengil, Beren Saat’e adeta ateş püskürdü. ‘Ben sizin yerinizde olsam bu insanları bir daha çekmem’ diyerek sözlerine başlayan Seren Serengil Saat’e ünlü olmadan önce katıldığı yarışmayı hatırlatarak şöyle konuştu:

  “Ben sizin yerinizde olsam bu insanları bir daha çekmem. Bu insanlara nereden geldiğini hatırlatmanız lazım. Ben Beren Saat’e şunu söylüyorum. Sen ‘Türkiye’nin Yıldızları’ diye bir yarışmaya katıldın. Belki herkes seni tanır ünlü olursun diye bu yarışmaya katıldın. Şimdi sen ünlü oldun çocuklar gelmiş seni çekiyorlar ‘Siz buraya da mı geldiniz’ diyemezsin.

  ‘AŞK-I MEMNU’DA BU YÜZDEN BAŞARILI OLDU’

  Sen onlar seni çeksin diye oraya katıldın. Gazetecilerin seni takip edeceğini biliyorsun. Mesleğini kötü kullananlar da olabilir ama biz birbirimizle birlikte çalışmak zorundayız.

  Şöhret olmak demek her yerde senden bahsedilmesi anlamına geliyor. Bak buralardan geldin şöhret olmak için geldin. Herkes geliyor zaten buraya. Yüzünde enteresan bir şey var o yüzden Aşk-ı Memnu’da o kadar başarılı oldu o.”

  YORUMLAR