• Poyraz Karayel sinemada

  15 Aralık 2017 - 12:17
  Poyraz Karayel sinemada

  POYRAZ KARAYEL: KÜRESEL SERMAYE SEYİRCİYLE BULUŞTU!

  Limon Yapım ve Kanal D ortaklığı ile gerçekleşen Poyraz Karayel Küresel Sermaye film galası dün akşam Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti.

  Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel hikayesinin en başını anlatan filmin başrollerinde Celil Nalçakan, Musa Uzunlar, Emel Çölgeçen, Şükran Ovalı, Cem Cücenoğlu, Ali İl, Deniz Barut ve Erkan Can yer alırken, yönetmenliğini Osman Taşçı üstlendi.

  Kırmızı halıda boy gösteren başarılı oyunculara ilgi büyüktü. Galaya birçok ünlü isim de katılırken, davetliler de sinema salonlarını doldurdu. Galaya katılanlar arasında Fikret Orman, Burak Kut, Emre Kaya, Caner Erkin, Ercan Saatçi, Keremcem, Çiğdem Batur, Umut Kurt, Yüksel Aksu da vardı

  Poyraz Karayel Küresel Sermaye 15 Aralık’ta vizyona girecek. 

  “POYRAZ KARAYEL: KÜRESEL SERMAYE”

  Vizyon Tarihi: 15 Aralık 2017

  Yapım: Content Turkey

  Yapımcı : Hayri Aslan

  Yönetmen: Osman Taşçı

  Senaryo: Ethem Özışık

  Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün

  Müzik: Alpay Göltekin & Zeynep Alasya

  Oyuncular : Celil Nalçakan (Zülfikar), Şükran Ovalı (Yasemin), Ali İl (Sadrettin), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen (Sema), Musa Uzunlar (Bahri), Reha Özcan (Amir Yıldız), Deniz Barut (Karadul), Erkan Can (Makber), Seda Türkmen (Ajan), Sadi Celil Cengiz (Ajan 2), Bora Akkaş (Gürbüz), Sertan Erkaçan (Semih), Halit Karaata (Kulaksız Adnan)

   Filmin Konusu:

  2014 yılında geçer hikâye. O zamanların mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi istemeyen Kulaksız Adnan’ın, kızını Semih’ten ayırmasını Bahri Umman’dan istemesi ile başlar tüm olaylar. Bahri Baba bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle de tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın pimi çekilmiş olur.

  Fragman:

  Hikmet Aydoğan

  YORUMLAR