• Özcan Deniz itiraf etti: Allah belamı verseydi…

    Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, yıllar sonra hayatında pişmanlık duyduğu rolü itiraf etti.

    12 Kasım 2017 - 10:59
    Özcan Deniz itiraf etti: Allah belamı verseydi…

    Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk Boran’ı canlandıran Özcan Deniz, Onedio kanalında hayranlarının sorularını yanıtladı. “Allah belamı verseydi de yapmasaydım dediğiniz bir iş var mı?” sorusuna oyuncu Deniz, “Bu kadar sert değilse de var. ‘Keloğlan Kara Prense Karşı’ diye bir filmim var, Allah belamı verseydi de yapmasaydım kıvamında bir projeydi” cevabını verdi.

    ÖZCAN DENİZ: MACERAYA GİRMEYE GEREK YOK

    Sürekli ağa karakterini canlandırmasıyla ilgili de konuşan Özcan Deniz, “Ağa mevzusunun patenti bende. ‘Aşkın Dağlarda Gezer’le başlayan bir serüven… Aslında oynadığım karakterler ağa değil… Kibar Feyzo filmindeki Şener Şen modelini hiç canlandırmadım. Sıkıldım tabii ki ama seyirci ezbere dayalı. O yüzden maceraya girmeye gerek yok” dedi.

    “BAKLAVALARIMI GÖSTERECEĞİM”

    Özcan Deniz, “Oynadığınız diziyi bırakır mısınız?” sorusunu “Şartları güzel, yerimde olsan sen de bırakmazdın” diyerek yanıtladı. Oyuncu, “Vücudunuz çok güzel, sizi üstsüz görecek miyiz?” diye soran hayranına ise, “Geçtiğimiz yazın kilolarını veremedim. 1-2 yıl sonra çekeceğim projede baklavalarımı göstereceğim” cevabını verdi.

    YORUMLAR