• CHP’NİN İL İL KESİNLEŞMİŞ ADAY LİSTESİ

    13 Şubat 2015 - 07:16
    CHP’NİN İL İL KESİNLEŞMİŞ ADAY LİSTESİ

    Yüksek Seçim Kurulu’na 2015 Genel Seçimleri için belirlediği milletvekili aday listesini teslim eden ilk parti Cumhuriyet Halk Partisi oldu.

    CHP’nin milletvekili aday listesini YSK’ya Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan getirdi.

    İŞTE CHP’NİN ADAY LİSTESİ

    Kesinleşmiş listeye göre CHP’nin aday listesi şu şekilde;

    İL     SIRA      AD-SOYAD    ÖĞRENİM DURUMU   MESLEK

    ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST
    ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST

    ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ
    ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI
    ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST

    AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET
    AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST
    AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR

    AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ
    AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF

    AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI
    AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ

    AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI
    AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET

    ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI
    ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI
    ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI
    ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI
    ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST
    ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI
    ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

    ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST
    ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ
    ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI
    ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ
    ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

    ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR
    AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI
    AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ
    AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG

    BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    BALIKESİR 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ
    BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ
    BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR

    BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

    BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI
    BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT
    BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT
    BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST

    BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ
    BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ

    BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI
    BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT

    BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ
    BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ

    BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR
    BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST
    BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF

    BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI

    BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    BURSA 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI
    BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR
    BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ
    BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF

    ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ
    ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR

    ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
    ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ

    ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR
    ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST
    DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
    DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

    DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR
    DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI
    DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ
    DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST

    DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
    EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI
    EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT
    ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ
    ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST

    ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR

    ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ
    ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST
    ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST
    ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR

    ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI

    GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER
    GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI
    GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI
    GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ
    GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI

    GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

    HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR

    HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI
    HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST

    HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR
    HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ
    HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET
    HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER
    HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI

    IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI
    ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ

    İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ
    İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ
    İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
    İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN
    İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI

    İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ
    İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT

    İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
    İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG
    İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR
    İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR
    İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ
    İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN

    İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ
    İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI
    İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
    İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI
    İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST
    İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST
    İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST

    İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
    İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    İZMİR 1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI
    İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ
    İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI
    İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
    İZMİR 2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK ÜNİVERSİTE YAZAR
    İZMİR 2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI
    İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST

    İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İZMİR 2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN
    İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ

    KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA LİSE SANAYİCİ
    KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ
    KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ
    KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL

    ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
    KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ

    KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI

    KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU
    KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ

    KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    KASTAMONU 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

    KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR
    KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ
    KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST
    KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

    KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR
    KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF
    KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

    KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI
    KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER

    KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF
    KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ

    KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    KOCAELİ 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI
    KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI
    KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ
    KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ

    KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER
    KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KONYA 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET
    KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
    KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KONYA 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN
    KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ
    KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

    KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI
    KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI
    KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

    MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    MALATYA 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI
    MALATYA 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MALATYA 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI

    MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI
    MANİSA 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    MANİSA 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF
    MANİSA 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR
    MANİSA 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    MANİSA 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI
    MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF

    MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST
    MARDİN 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ
    MARDİN 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF

    MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    MERSİN 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ
    MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI
    MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    MERSİN 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI
    MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MERSİN 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

    MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU
    MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MUĞLA 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ
    MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ

    MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF
    MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST

    NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST
    NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR
    NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI

    ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
    ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ORDU 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ORDU 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ
    ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI

    OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
    OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI
    OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ

    RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    RİZE 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT
    SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF
    SAKARYA 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST
    SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER
    SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    SAKARYA 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI
    SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR
    SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT
    SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

    SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST
    SİİRT 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ
    SİİRT 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR

    SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    SİNOP 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ

    SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ
    SİVAS 3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

    ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET
    ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI

    ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST
    ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE
    ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ
    ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF
    ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST
    ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ
    ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST
    ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST

    ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST
    ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI
    ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST

    TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
    TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    TOKAT 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ

    TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    TRABZON 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF
    TRABZON 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN

    TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST

    UŞAK 1 ÖZKAN YALIM LİSE SERBEST
    UŞAK 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER

    VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI
    VAN 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI
    VAN 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER
    VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST
    VAN 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST
    VAN 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF
    VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG
    VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST

    YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    YALOVA 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST

    YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI
    YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI

    ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR
    ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ZONGULDAK 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI
    ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT