• Nişantaşı’nda silahlı saldırı: 2 ölü, 1 yaralı

  25 Aralık 2014 - 07:21
  Nişantaşı’nda silahlı saldırı: 2 ölü, 1 yaralı
  Suç örgütü lideri olarak bilinen Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Nişantaşı’nda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti, diğer korumasının ise ağır yaralı olarak yaşam mücadelesi veriyor.

  Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. Akşam saat 22.00 sıralarında Vedat Şahin ve iki koruması cadde üzerinde bulunan evlerinden çıktı. Cadde üzerinde yürüyen Vedat Şahin ve iki korumasına kırmızı bir araçtan otomatik silahlarla ateş açıldı. Silahtan çıkan mermilerle ağır yaralanan Vedat Şahin ve korumaları özel bir araçla Amerikan Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal hayatını kaybetti. Evren Şahin’in ise yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiği öğrenildi.

  Polis olayın yaşandığı Valikonağı Caddesini trafiğe kapatarak olay yeri çalışması yaptı. Otomatik silahtan çıkan kurşunların çevredeki apartmanlara isabet ettiği görüldü. Polis cadde üzerindeki iş yerlerine ait olan güvenlik kameralarını el koyarak şüphelilerin tespiti için çalışma başlattı.

   

  YORUMLAR