• Muğla'da sosyete hırsızları yakalandı

  25 Aralık 2014 - 07:32
  Muğla'da sosyete hırsızları yakalandı

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde birçok ünlü ismin evini soyan hırsızlar polisler tarafından kıs kıvrak yakalandı.
  Yalıkavak, Göltürkbükü ve Torba Mahalleleri’nde hırsızlık yaptıkları belirlenen 4 kişi, son işlerinde polisler tarafından yakalandı.
  Torba Mahallesi’nde lüks bir villaya girerken tespit edilen hırsızları yakalamak için 40 polis seferber oldu. Bir eve girecekleri anda devriye gezen polislere yakalanan hırsızlar hızla kaçmaya başladı. Kısa bir kovalamacanın ardından hırsızlardan biri polis tarafından yakalandı. Diğer hırsızları yakalamak için ise yunus ve asayiş ekiplerinden oluşan 40 kişilik ekip Torba Mahallesi’ni didik didik aradı. Yaklaşık 1 saatlik arama sonucunda hırsızlar bir bahçede saklanırken kıs kıvrak yakalandı.
  B.A, O.K., N.Y. ve D.E. isimli hırsızlar asayiş büroya götürülerek sorguya alındı. Çapraz sorguya alınan hırsızların suçlarını itiraf ettikleri öğrenildi. Bodrum’da birçok ev ve iş yerlerine girdikleri öğrenilen hırsızlar ifadelerinin ardından hastaneye getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Hırsızların soydukları evlerin arasında iş adamları ve birçok ünlü ismin evlerinin de olduğu öğrenildi.

  YORUMLAR