• Medyum Ali Gürses hakkında merak edilenler

  12 Nisan 2018 - 11:15
  Medyum Ali Gürses hakkında merak edilenler

  Medyumluk sanatı pek çok kişi tarafından uygulanmaya çalışılıyor olsa da, gerçek anlamda medyumluk konusunda yetenekleri bulunan kişilerin sayısı ne yazık ki hiç de yüksek değil. Sıradan, dünyevi mesleklerin aksine, medyum olacak insanın hem nefesinin güçlü olması, hem de belli eğitimlerden geçmiş olması gereklidir. Türkiye’de eğitim almış medyum sayısı diğer ülkelere kıyasla daha fazla olsa da, yine de yetersiz kalmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren medyum hocalar içerisinde, Medyum Ali Gürses gibi, Mısır’da eğitim almış olan hocalar her zaman çalışmalarıyla ön plana çıkmakta. Bu hocaların yaptıkları çalışmalar, bilimsel esasları da içerdiği için, çok daha verimli ve başarılı olmakta. Bu durum, özellikle vefk gibi mutlaka ilim gerektiren çalışmalarda kendini çok daha net gösteriyor.

  Yazılı basında çıkan haberler doğrultusunda, uzun yıllar Mısır’da ilm-i ledün eğitim aldığını bildiğimiz Medyum Ali Gürses Hoca, Türkiye’de medyumluk sektörünü baştan aşağı değiştiren en önemli isimlerden biri konumunda. Özellikle diğer medyumlara rehber olacak nitelikteki eğitimi ve başarıları sayesinde ilgi gören Medyum Ali Gürses, hem bu sektörün gelişmesine hem de daha fazla insan tarafından rağbet görmesine yardımcı olmakta.

  Hem sahtekar medyumlar hem de yetersiz bilgiye sahip kişiler nedeniyle hızla güven kaybeden bu alan, Medyum Ali Hoca gibi isimler sayesinde son yıllarda tekrar değer kazanmakta. Medyumluğun adının kirlenmesiyle, insanlar hem manevi dünyadan uzaklaşmakta hem de fiziki dünyada çözemedikleri sorunlarla mücadele etmek zorunda kalmaktadır. Bu doğrultuda, ister Medyum Ali Hoca, ister başka bir medyum olsun, bu alanı insanların gözünde daha saygın bir hale getirebilmek için faaliyet gösteren herkes oldukça önemli bir iş gerçekleştirmektedir. Sadece çalışma yaptıran kişiler değil, aynı zamanda medya kuruluşlarının da dikkatini çeken bu isimler, Türkiye’nin geçmişten bu yana gelen manevi ilimlerdeki önemli konumunu yeniden kazanmasını ve sağlamlaştırmasını sağlıyor.

  Sosyal medyada ve birçok şikayet sitesinde artık mağdur insanlar görüşlerini özgürce dile getirebilmekte. Bu da bir nebze de olsa diğer insanların bu alanda canının yanmasını engelliyor. Bu sitelerde hakkındaki güzel yorumlarla dikkat çeken Medyum Ali Gürses de kendi web sitesinden insanları dolandırıcı hocalara karşı uyarıyor. Bu isimlerin sürekli isim değiştirdiğini, banka hesap bilgileri kendisine ait olmayan şahıslardan uzak durulması gerektiğini söyleyen Medyum Ali Gürses’e 0535 590 62 75 numaralı telefondan ulaşılabilir, hakkında daha detaylı bilgi ise internetten edinilebilir.