• Karalar'ın hedefi 2 dönemde 50 yıllık hizmet

  24 Aralık 2014 - 08:07
  Karalar'ın hedefi 2 dönemde 50 yıllık hizmet

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar beraberinde başkan yardımcısı Aydın Uslupehlivan ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Dede Korkut Ortaokulu’nu ziyaret etti. Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Başkan Karalar, öğrenci velilerinin şikayetlerini dinledi, taleplerini not aldı.

  SEYHAN’IN SORUNU BENİM SORUNUMDUR

  Dede Korkut Ortaokulu velileri öğretmenleri ve öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Karalar, sorunları dinledi. Karalar yaptığı konuşmada, “Arkadaşlar her gittiğim yerde , her zaman söylediğim bir şey var; Seyhan’ın sorunu Seyhan Belediyesi’nin sorunudur, Seyhanlının sorunu ise benim sorunumdur. Yasalar elverdiği ölçüde görev ya da sorumluluk alanına bakmadan her tür sorunun çözümü için çaba harcıyoruz. Temel felsefemiz budur. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etmek bana gurur veriyor.” ifadelerini kullandı.

  KARALAR: 2 DÖNEMDE 50 YILLIK HİZMET YAPACAĞIM

  Hedefinin Seyhan Belediye Başkanlığı görevini 2 dönem yapmak olduğunu vurgulayan Başkan Karalar, 2 dönemde 50 yıllık hizmet yapacağını söyledi. Karalar,”İki dönem başkanlığımda , tabii ki ikinci dönem de yetki verirseniz; 50 yılda Seyhan’da yapılamayanları yapacağım. Ben sizlere hizmet etmekle gurur duyacağım sizler de yaşadığınız ilçe ile Seyhan ile gurur duyacaksınız. Bizler örnek alan değil örnek alınan bir ilçe oluşturmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın bu sözleri velileri tarafından uzun süre alkışlandı.

  YORUMLAR