• İsmail Hacıoğlu’ndan sert Ayla ve Oscar mesajı!

  Türkiye'nin Oscar adayı Ayla'nın son 9 film arasına kalamadığının belli olmasının ardından sosyal medyada bir paylaşımda bulunan başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, karara sevindiğini iddia ettiği kişilere tepki gösterdi.

  16 Aralık 2017 - 21:03
  İsmail Hacıoğlu’ndan sert Ayla ve Oscar mesajı!

  Türkiye’nin Oscar adayı Ayla’nın son 9 film arasına kalamadığının belli olmasının ardından sosyal medyada bir paylaşımda bulunan başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, karara sevindiğini iddia ettiği kişilere tepki gösterdi.

  “ALAMAYACAĞIMIZI DUYUNCA SEVİNENLER OLMUŞ”

  Kişisel Instagram hesabından Oscar heykellerinin yanında poz verdiği bir fotoğrafını paylaşan Hacıoğlu, “Duydum alamayacağımızı duyunca sevinenler olmuş…Kendilerini kaybetmişler, kendi nefeslerinde boğulup kaybolmuşlar. Ne denir böylelerine bilmem ki… Dert etme efendi!!! Bununla olmadı bir dahakine olur… Bir gün mutlaka olur… Biz elimizden geleni sevgiyle yapalım da…Eyvallah” ifadelerini kullandı. Hacıoğlu’nun bu paylaşımına takipçilerinden de destek mesajları yağdı. Birçok takipçisi Hacıoğlu’na “Oscar neymiş. Siz bizim kalbimizde birincisiniz” diye cevap verdi.

  90. Oscar Ödülleri öncesinde ‘Yabancı Dilde En İyi Film’ dalında sayısı 5’e inecek aday filmlerden bir tanesi, 4 Mart 2018’de büyük ödülün sahibi olacak.

  ayla oscar

  YORUMLAR