• Hürriyet’te üst düzey ayrılık!

  Hürriyet gazetesi, bugün iki üst düzey isimle yollarını ayırma kararı aldığı öğrenildi.

  22 Aralık 2017 - 14:22
  Hürriyet’te üst düzey ayrılık!

  Hürriyet gazetesinin Yayın Koordinatörü Fikret Ercan ve Yazı İşleri Müdürü Tufan Türenç’le yollarını ayırdığı öğrenildi.

  TÜRENÇ: KENDİM BIRAKTIM

  Tufan Türenç yaptığı açıklamada, emekli olduğunu ve gazeteyle herhangi bir kırgınlık yaşamadıklarını ifadeederek, el sıkışarak ayrıldığını söyledi. Türenç görevi kendisinin bıraktığını belirtti.

  ERCAN: PATRON GAZETESİ TABİ, İKİ DUDAK ARASINDASIN…

  Gazeteyle yolları ayrılan bir diğer isim ise Hürriyet Yayın Direktörü Fikret Ercan oldu. Ercan da “Hürriyet yolculuğum 1969’da başladı. 48 sene geçti… Her şeyin bir bitişi var, öyle uygun gördüler. Patron gazetesi tabi, en nihayetinde iki dudağın arasındasın… Bir sonu olacaktı, bir gün gelecekti. Gençleştirme operasyonu dediler. Hayırlısı olsun. Bundan sonra biz de yeni hayatımıza bakacağız” dedi. Kaynak: Hürriyet, Fikret Ercan ve Tufan Türenç ile yollarını ayırdı

  KAP’A BİLDİRİLDİ

  Hürriyet tarafından Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şöyle denildi:

  “Şirketimiz’de İcra Kurulu Başkanı ve “murahhas” üye olarak Yönetim Kurulu’nda görev yapmakta olan Ahmet Özer, 8 Şubat 2016 tarihi itibariyle İcra Kurulu Başkanlığı ve Yönetim Kurulu’ndaki murahhaslık görevlerinden kendi isteği ile ayrılmıştır. Ahmet Özer, Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.”

   

  YORUMLAR