• ‘Tek gayemiz kentimize daha fazla hizmet yapmak’

  08 Mart 2018 - 13:38
  ‘Tek gayemiz kentimize daha fazla hizmet yapmak’

  Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, sabahın erken saatlerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleriyle vatandaşların beğenisini toplamaya devam ediyor. Başkan Turgut’u sabahın erken saatlerinde iş yerlerinde gören esnaflar ise bir yandan şaşkınlıklarını yansıtırken bir yandan da ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

  Gazi Mahallesi İlhan Akgün Caddesi’nde esnaf ziyaretlerini sürdürerek, vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Mustafa Turgut, ‘İlçemizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını yerinde dinliyor, bu sorunların çözümü için karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

  Bizler bu göreve zaten hizmet etmek için geldik. Şehrimizin ve mahallelerimizin her neresine kim bir çivi çakarsa Allah ondan razı olsun. Bizleri mutlu eden tek şey, ne kadar fazla hizmet yapabiliyorsak işte biz o kadar çok mutlu oluyoruz. Biz burada yaptığımız çalışmalarla sadece mahallemizin değil burada yaşayan vatandaşlarımızın da hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Arazi yollarımızın yapılması, mahalle yollarımızın genişletilmesi, yolların parke ve asfalt yapılması, yeni parklar ve çevre düzenlemeler yapılması gibi bütün hizmetlerimiz burada yaşayan vatandaşlarımız içindir. Ben kendim de bir şoför çocuğuyum. Zor koşullarda büyüdük. Varlığı da gördük yokluğu da. Bütün bu zorlukları gayet iyi biliyorum. İnşallah her şey güzel olacak. Bir olursak beraber olursak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk olamaz” dedi.

  ‘Hizmetlerinizi beğeniyor ve devamını istiyoruz’

  Taleplerini ve sıkıntılarını Belediye Başkanı Mustafa Turgut’a birebir anlatan esnaf ve vatandaşlar, ‘Kentimize yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sorumluluk alanınız 88 mahalleyle birlikte genişledi ve kısıtlı imkânlarla başarılı hizmetler yapıyorsunuz. Elbette ihtiyaçlar bitmiyor. Daha birçok eksiğimiz mevcut. Fakat şahsım ve mahalle sakinlerimiz inanıyoruz ki,  bu eksiklikleri de kısa sürede tamamlayacaksınız. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Hizmetlerin devamını ve yarım kalan çalışmaların tamamlanmasını istiyoruz’ diye konuştular.

  YORUMLAR