• Minikler Çocuk bedenime dokunma! dedi

  19 Mart 2018 - 11:00
  Minikler Çocuk bedenime dokunma! dedi

  Defne Belediyesi’nin çocuklara ve gençlere yönelik kurduğu Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi; Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce, Satranç, Resim, Drama, Kil-Seramik, Bağlama, Gitar ve Karikatür derslerinin yanı sıra verdikleri toplumsal mesajlarla da vatandaşlardan takdir toplamaya devam ediyor.

  Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Evi Drama öğrencileri, öğretmenleri Mithat Öztürk öncülüğünde,  son zamanlarda gündemde sıklıkla yer alan “Çocuk İstismarı ve Çocuk Gelin” konuları ile ilgili drama sahnelediler.

  0-4 ile 0-8 yaş grubu drama öğrencilerinin, kendi bedenlerine dokunulmamasını konu ettikleri drama oyunu, ebeveynler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

  Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nde çocukların; böylesi önemli ve ciddi bir konuda hem bilgi sahibi olmaları, hem de tepkilerini koyabilmeyi öğrenmelerinden ötürü oldukça memnun olduklarını dile getiren veliler, Defne Belediyesi’ne ve Gençlik Kültür Evi Öğretmenlerine hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ettiler.

  Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Evi, toplumsal yaraları yansıttıkları çalışmalarla takdir görmeye devam ediyor. 

  YORUMLAR