• Madalyalı öğrencilerden Çatalca Belediyesi’ne ziyaret

  02 Mart 2018 - 12:38
  Madalyalı öğrencilerden Çatalca Belediyesi’ne ziyaret

  22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü'nde düzenlenen 16. Uluslararası İstanbul Gastronomy Festivali'nin ' Mutfak Günleri' yarışmasına katılan Çatalca İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü öğrencileri Beyza Soydeğer ve Simay Başdaş, okul müdürü Sevinç Çorbacıoğlu ve öğretmenleri Alan Şefi Harun Albayrak ile birlikte Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı ziyaret etti.

  Başarılarının devamını diledi

  Tüyap 16. Uluslararası Gastronomi Festivalinde, büyük bir başarıya imza atarak 1 altın 2 gümüş madalya kazanan öğrenciler, aldıkları madalyalarla katıldıkları ziyarette maharetlerini sergiledikleri ikramlarını Başkan Cem Kara’nın da beğenisine sundu.

  Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrenci ve öğretmenlerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Bu tür yarışmaların Türkiye ve dünya gastronomi kültürüne yeni şefler kazandırması yanı sıra Türk mutfağının dünyada daha çok tanınması için köprü görevi üstlendiğini belirten Başkan Cem Kara, gençlerinde eğitim ve mesleki gelişimine katkı sağladığının altını çizdi.

  YORUMLAR