• Kapaklı Belediyesi’nin ‘Sevgi Eli’ Afrin’e uzandı

  05 Nisan 2018 - 11:38
  Kapaklı Belediyesi’nin ‘Sevgi Eli’ Afrin’e uzandı

  Kapaklı Belediyesi'nden 3 gönüllü belediye personeli yardımları Hatay Valiliği Kızılay Sınır Ötesi İnsani Yardım Merkezi’ne ulaştıracak.

  “51 koli yola çıktı” 

  İçerisinde bebek beşiği, çorap, pantolon, gömlek, eşofman gibi birçok giyim eşyasının bulunduğu toplam 51 koli, 1 Nisan Pazar günü akşam saat 19.30’da Kapaklı Sevgi Eli Yardım Mağazasından Belediye Başkanı İrfan MANDALI'nın da katılımı ile yolcu edildi.

  ''Bölge halkımıza sevgi elini uzattık''

  Başkan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, '' Afrin'de barış ve huzurun sağlanması, hayatın tekrar normale dönmesi için terör örgütleri ile mücadele eden Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Biz de Kapaklı Belediyesi olarak bölge halkına Sevgi Elimizi uzattık. Sevgi Eli Yardım Mağazalarımızda hazırladığımız ve içerisinde bebek beşiği,pantolon, gömlek, eşofman, çorap, gibi birçok giyim eşyasının bulunduğu toplam 51 koli yardım malzememizi Afrin’e ulaştırması için Hatay Valiliği Kızılay Sınır Ötesi İnsani Yardım Merkezi’ne yolcu ettik.Mağazalarımıza destek ve katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. '' dedi.

  YORUMLAR