• Edremit’in kızları 2. lig yolunda

  04 Şubat 2018 - 15:38
  Edremit’in kızları 2. lig yolunda

  Edremit Belediyesi Altınolukspor Bayan Voleybol takımı 2. Lig yolunda ilerliyor. Çanakkale’de 26-28 Ocak tarihlerinde oynanan Bölgesel Lig grup maçlarını Edremit temsilcisi Altınolukspor yenilgisiz bir şekilde lider olarak  tamamladı. Bölgesel Lig maçlarına Çanakkale 1957 Spor Kulübü ve Çanakkale Belediyespor’u set vermeden 3-0 mağlup etmeyi başaran Körfezin Altın Kızları yenilgisiz grup lideri olarak ikinci tur gruplarında mücadele etmeye hak kazandı.

  Edremit Belediyesi Altınolukspor Başkanı Şengül Sönmez, teknik heyet ve sporcular Çanakkale’de elde ettikleri grup şampiyonluk kupasını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya getirdiler. Kulüp Başkanı Şengül Sönmez, Voleybol Bayanlar 2. Ligi’ne yükselebilmek için önemli bir adımı geçtiklerini ikinci tur gruplarında da başarılarını sürdürerek şampiyonluğa ulaşacaklarına inandıklarını ifade etti.

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da sporcuları tebrik ederek, “Edremit artık, turizmde, ticarette olduğu gibi sporda da önemli başarılara ulaşmaya başladı. Çocuklarımıza, gençlerimize spor yapabilecekleri imkanları sunuyoruz. Futbolda, basketbolda, voleybolda, güreşte ve diğer dallarda yüzlerce gencimiz yer alıyor. Sizlerde elde ettiğiniz şampiyonlukla bizleri mutlu ettiniz, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

  YORUMLAR