• Başkan Yüksel Muharip Gaziler Derneğine fahri üye oldu

  05 Nisan 2018 - 11:38
  Başkan Yüksel Muharip Gaziler Derneğine fahri üye oldu

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şube Başkanı Recep Kayacı, Başkan Yardımcısı İbrahim Makarnacı ve Ergene Temsilcilik Başkanı Hasan Güven tarafından gerçekleştirilen ziyaret programında dernek çalışmalarına ilişkin bilgi verilirken;  Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e derneğin ‘Fahri Üyelik Belgesi’ takdim edildi.

  Başkanımız her zaman destek oluyor diyen Ergene Temsilcilik Başkanı Hasan Güven ‘Ergene Belediye Başkanımız bizlere her zaman destek oldu. Ne zaman bir talebimiz olsa bizi geri çevirmedi. Sayın Başkanımızın desteği gerçekten çok büyük. Kendisine teşekkür ederiz’ dedi. Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şube başkanı Recep Kayacı ‘Derneğimize yardımlarından, desteklerinden dolayı Ergene belediye Başkanımızı derneğimizin Fahri üyesi yaparak onurlandırmak istedik’ dedi.

  Gerçekleştirilen ziyaretler ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Rasim Yüksel ‘ Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şubesinin değerli yöneticileri ziyaretime gelerek, şahsıma takdim ettikleri ‘Fahri Üyelik Belgesi’ ile beni onurlandırdılar. Bu toprakları bize vatan kılan Gazi'lerimiz bizim başımız tacıdır. Şanlı tarihimizin ebedi kahramanlarıdır. Biz gazilerimizin her zaman yanındayız, şehit ve gazi ailelerimizin de herzaman yanındayız. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum, gazilerimize şükran duygularımızı sunuyorum’ ifadelerine yer verdi.

  YORUMLAR