• “Arguvan ismine yakışır bir görüntüye kavuşacak”

  14 Mart 2018 - 16:38
  “Arguvan ismine yakışır bir görüntüye kavuşacak”

  Arguvan Çarşı Merkezinde devam eden çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, proje ve çalışmaları yerinde inceleyerek halkla iletişim kurduklarını ve taleplere cevap vermeye çalıştıklarını belirterek, yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

  Son olarak İnönü Caddesi'ni yenilediklerini bildiren Başkan Kızıldaş, "Şimdi aynı paraleldeki Şehit Cem Şen Caddesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin merkezi dahil olmak üzere, her tarafta çalışmalarımız var. Ekiplerimiz yaşanabilir bir Arguvan için çalışmalarını sürdürüyor." dedi.

  En kısa sürede çalışmaların tamamlanarak, ilçemizi modern ve kaliteli yollarla kavuşturacaklarına işaret eden Kızıldaş, şunları kaydetti:  “Altyapı çalışmalarının tamamlandığı yerlerde, vakit kaybetmeden yol ve kaldırım çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalar sebebiyle oluşan aksaklıklardan dolayı halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ediyorum. Arguvan halkından aldığımız destekle ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arguvan, ismine ve halkımıza yakışır bir görüntüye kavuşuyor. Çalışmalar sonuçlandığında caddeleri, sokaklarıyla Arguvan'ı" yeniden inşa etmiş olacağız.”

  YORUMLAR