• 8. Çorlu Kitap Fuarı kapılarını açtı

  14 Şubat 2018 - 16:00
  8. Çorlu Kitap Fuarı kapılarını açtı

  Çorlu Belediyesi, Trakya Koleji, Korza Fuarcılık ve Orion Avm'nin işbirliğiyle bu yıl 8'incisi düzenlenen Çorlu Kitap Fuarı'nın açılış töreni, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün, Özel Trakya Koleji Kurucu Temsilcisi Şule Çalışkan, Orion Avm Genel Müdürü Meral Bostan ve Çorlulu kitapseverlerin katılımıyla gerçekleşti.

  Açılış töreninde kırmızı kurdelenin kesilmesinin ardından kitap stantları ziyarete açıldı. Törene katılan kitapseverler ve öğrenciler, binlerce kitap arasından beğendikleri eserleri temin etme imkânı buldular. Kitapseverler ayrıca imza gününe katılan Ahmet Ümit ile Ayhan Bozkurt’a kitaplarını imzalatma şansı buldular.

  Kitap fuarının ikinci gününde sevilen yazarlar Haluk Ecevit, Kaan Murat Yanık, Işık Öğütçü ile Fox Tv Çalar Saat programı sunucusu yazar İsmail Küçükkaya kitapseverlerle buluştu. İmza gününde İsmail Küçükkaya ile bir araya gelerek bir süre sohbet eden Başkan Baysan, Küçükkaya’ya kitap imzalatarak günün anısına Çorlu Belediyesi adına hediye takdim etti. Daha sonra kitap stantlarını dolaşan Başkan Baysan, diğer konuk yazarlar Haluk Ecevit, Kaan Murat Yanık ve Işık Öğütçü ile bir araya gelerek hediyelerini takdim etti.

  Kitap fuarının üçüncü gününde ise sevilen yazarlar Melih Bozcan, Serhat Yabancı ve Şermin Yaşar Çorlulu kitap severlerle buluşarak kitaplarını imzaladı.

  8. Çorlu Kitap Fuarı 18 Şubat 2018 Pazar gününe kadar Orion Alışveriş Merkezi’nde devam edecek.

  YORUMLAR